• UEFA “Qarabağ”a 781 min avro ödədi
    UEFA “Qarabağ”a 781 min avro ödədi
  • Azərbaycan və Ermənistan jurnalistlərinin qarşılıqlı səfərləri başlayır – Əvvəlcə ermənilər gələcək
    Azərbaycan və Ermənistan jurnalistlərinin qarşılıq
  • Çində divarlarında Quranın bütün surələri yazılmış məscid üzə çıxdı-Gözlənilməz…
    Çində divarlarında Quranın bütün surələri yazılmış
  • Qubanın dağlıq kəndlərinə ilk qar yağıb- FOTO
    Qubanın dağlıq kəndlərinə ilk qar yağıb- FOTO
  • SON DƏQİQƏ: ABŞ-ın Azərbaycandakı səfirliyi bəyanat yaydı
    SON DƏQİQƏ: ABŞ-ın Azərbaycandakı səfirliyi bəyana
  • Türkiyə prezidenti Ərdoğan: Qətliam görmək istəyənlər Qarabağa baxsın
    Türkiyə prezidenti Ərdoğan: Qətliam görmək istəyən
  • Prezident İlham Əliyev Mayıl Əhmədovu təltif etdi
    Prezident İlham Əliyev Mayıl Əhmədovu təltif etdi
  • Prezident İlham Əliyev : Məscidləri dağıdan Ermənistan müsəlman ölkələri ilə dost ola bilməz
    Prezident İlham Əliyev : Məscidləri dağıdan Erməni
  • Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyeva görkəmli alim Vasim Məmmədəliyevin hüzr mərasimində iştirak etdi.
    Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyeva görkəmli
  •    DİN Vilayət Eyvazov qazaxıstanlı həmkarı ilə görüşdü – FOTO
      DİN Vilayət Eyvazov qazaxıstanlı həmkarı ilə gö
NAZİRLƏR BU AY harada və nə vaxt qəbul keçirəcək?

 

 

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin noyabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Xəbərlə.info qəbul cədvəlini təqdim edir.

Qeyd edək ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

 

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlar Qəbul günü Qəbulun keçirildiyi və əhatə etdiyi şəhər, rayonlar
Ruslan Əliyev
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru
05 Zaqatala
Ramil İsgəndərov
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
05 Şəki

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
05 Balakən
Fikrət Məmmədov
Ədliyyə naziri
06 Astara, Lənkəran, Lerik
Vilayət Zahirov
Ədliyyə nazirinin müavini
08 Masallı
Rüstəm Usubov
Baş prokurorun birinci müavini
08 Ağcabədi, Laçın
Hikmət Mirzəyev
Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri
08 Şamaxı
Azad Rəhimov
Gənclər və idman naziri
08 Göyçay, Mingəçevir, Ağdaş, Ağsu
İntiqam Babayev
Gənclər və idman nazirinin müavini
08 Tərtər, Yevlax, Bərdə
İsmayıl İsmayılov
Gənclər və idman nazirinin müavini
08 Ucar, Kürdəmir, Zərdab
Məleykə Abbaszadə
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri
08 Sabirabad, Şirvan, Saatlı,Hacıqabul, Salyan, Neftçala
Sahir Məmmədxanov
Vergilər nazirinin birinci müavini
14 Xaçmaz, Quba, Qusar Şabran
Zakir Qaralov
Baş prokuror
15 Abşeron, Zəngilan, Şuşa
Muxtar Babayev
Ekologiya və təbii sərvətlər naziri
15 Şəmkir, Tovuz
Firdovsi Əliyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
15 Qazax, Ağstafa
Əbülfəs Qarayev
Mədəniyyət naziri
15 Kürdəmir
Vaqif Əliyev
Mədəniyyət nazirinin birinci müavini
15 Ağdam
Rafiq Bayramov
Mədəniyyət nazirinin müavini
15 Ağcabədi, Laçın
Ramin Quluzadə
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri
15 Lənkəran, Lerik
Əli Abdullayev
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini
15 Astara
Şahin Yusifov
Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri
15 Qəbələ
Azər Cəfərov
Ədliyyə nazirinin müavini
15 Zaqatala
Arzu Rəhimov
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi
15 Masallı, Yardımlı
Mayıl Şahverdiyev
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini
15 Cəlilabad, Biləsuvar
Əhməd Əhmədzadə
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri
15 Balakən
Zakir Quliyev
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
15 Qax
Rafiq Aslanov
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
15 Zaqatala
Qorxmaz Hüseynov
“Azərsu” ASC-nin sədri
15 Mingəçevir, Yevlax
Vüqar Əhmədov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən
15 Yardımlı, Masallı
Mətin Eynullayev
Vergilər nazirinin müavini
18 Ağcabədi, Beyləqan,İmişli, Füzuli, Laçın, Xocavənd
Teyyub Cabbarov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini
18 Zərdab, Bərdə
Etibar Məmmədov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini
19 Kürdəmir, Ucar
Saleh Məmmədov
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri
20 Şəmkir, Gədəbəy
Əvəz Qocayev
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini
20 Daşkəsən
Pərviz Şahbazov
Energetika naziri
22 Yevlax
Samir Vəliyev
Energetika nazirinin müavini
22 Mingəçevir
Elnur Soltanov
Energetika nazirinin müavini
22 Bərdə, Tərtər
Sahil Babayev
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri
22 Ucar
Anar Kərimov
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
22 Kürdəmir
Mətin Kərimli
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
22 Zərdab
Mikayıl Cabbarov
İqtisadiyyat naziri
22 Kürdəmir
Niyazi Səfərov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
22 Göyçay
Sahib Məmmədov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
22 Ucar
Oqtay Şirəliyev
Səhiyyə naziri
22 Cəlilabad, Biləsuvar
Elsevər Ağayev
Səhiyyə nazirinin müavini
22 Masallı, Yardımlı
Rahim Əliyev
Səhiyyə nazirinin müavini
22 Lerik
Namiq Əsgərov
Baş prokurorun müavini
22 Beyləqan, Xocavənd
Rövşən Rzayev
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
22 Beyləqan
Fuad Hüseynov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
22 Cocuq Mərcanlı (Cəbrayıl)
Sabir Əhmədov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
22 Füzuli
Bəhram Xəlilov
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini
22 Oğuz, Şəki, Qax, Zaqatala, Balakən
Seyfulla Əzimov
Daxili işlər nazirinin birinci müavini
23 Göyçay, Yevlax, Mingəçevir, Ağsu, Şamaxı, İsmayıllı, Ucar, Kürdəmir, Ağdaş
Hicran Hüseynova
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
25 Ağdam, Tərtər, Bərdə
Sədaqət Qəhrəmanova
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
25 Ağcabədi, Laçın, Beyləqan, Xocavənd, Füzuli
Mübariz Qurbanlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
26 Zərdab, Kürdəmir
Səyyad Aranlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini
26 Göyçay
Gündüz İsmayılov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
26 Ucar
Sahib Ələkbərov
Vergilər nazirinin müavini
27 Siyəzən, Sumqayıt, Abşeron, Xızı, Qubadlı, Zəngilan, Şuşa
Ceyhun Bayramov
Təhsil naziri
28 Yevlax, Bərdə
Firudin Qurbanov
Təhsil nazirinin müavini
28 Ağdaş, Mingəçevir
Rafiq Cəlilov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
28 Sabirabad
Ramil Yusifov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini
28 Cəlilabad, Biləsuvar
Ramiz Rzayev
Ali Məhkəmənin sədri
29 Bərdə
Kəmaləddin Heydərov
Fövqəladə hallar naziri
29 Şəmkir
Rəfail Mirzəyev
Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini
29 Göygöl
Etibar Mirzəyev
Fövqəladə hallar nazirinin müavini
29 Samux
İnam Kərimov
Kənd təsərrüfatı naziri
29 Astara, Lerik
İlham Quliyev
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
29 Masallı, Lənkəran
Elçin Zeynalov
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
29 Yardımlı, Cəlilabad
Səfər Mehdiyev
Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri
29 Abşeron
İsmayıl Hüseynov
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini
29 Salyan
Əsgər Abdullayev
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini
29 Sabirabad, Hacıqabul
Vilayət Eyvazov
Daxili işlər naziri
30 Sumqayıt, Abşeron, Qobustan, Qubadlı, Zəngilan
Kərəm Həsənov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri
30 Şirvan
Rüstəm Şahbazov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
30 Neftçala

    Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin noyabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb. Xəbərlə.info qəbul cədvəlini təqdim edir. Qeyd edək ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.   Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlar Qəbul günü Qəbulun keçirildiyi və əhatə etdiyi şəhər, rayonlar Ruslan Əliyev ARDNŞ-nin […]


Şərh üçün bağlıdı..


Oxşar fotolar