• – Xələf Xələfov Gürcüstan-Keşikçidağ sərhədindəki olayla bağlı rəsmi Bakının sərt mövqeyini İFADƏ ETDİ
    – Xələf Xələfov Gürcüstan-Keşikçidağ sərhədi
  • Pomidor  orqanizmdən zəhərli maddələri təmizləyirmiş…
    Pomidor orqanizmdən zəhərli maddələri təmizləyirm
  • “Bu İyulun sərin havası  1918-ci ildə qeydə alınıb”
    “Bu İyulun sərin havası  1918-ci ildə qeydə
  • Hafiz Hacıyev- namaz onun belini qırsın” – “Ziya Məmmədov namaz qılır?
    Hafiz Hacıyev- namaz onun belini qırsın” 
  • GMO məhsulların  SİYAHISI BU CÜRDÜR.
    GMO məhsulların  SİYAHISI BU CÜRDÜR.
  • “Qarabağ” Ağdam Albaniyadan qolsuz bərabərliklə  dönür – YENİLƏNİB
    “Qarabağ” Ağdam Albaniyadan qolsuz bərabərliklə  d
  • Prezident  İLHAM ƏLİYEV Şəkinin UNESKO-nun Ümumdünya İrs Siyahısına daxil edilməsi münasibətilə Azərbaycan xalqını təbrik edib
    Prezident  İLHAM ƏLİYEV Şəkinin UNESKO-nun Ümumdün
  • ARIEN Robben karyerasını başa vurdu
    ARIEN Robben karyerasını başa vurdu
  • Vizasız bu ölkələrə gedə biləcəyik
    Vizasız bu ölkələrə gedə biləcəyik
  • Peru Amerika Kubokunun yarımfinalına adladı
    Peru Amerika Kubokunun yarımfinalına adladı
Avropa Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsində “Qəbələ” və “Neftçi”nin rəqibi …
Bu gün İsveçrədə UEFA Avropa Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinin püşkatma mərasimi keçirilib. Püşkatma mərasimində Azərbaycan “Neftçi”, “Səbail” və Qəbələ” klubları ilə təmsil olunub.

1-ci təsnifat mərhələsində “Neftçi” və “Səbail”in rəqibləri müvafiq olaraq Moldovanın “Speranta” və Rumıniyanın “Universitatya” (Krayova) klublarıdır.

“Neftçi” qələbə qazanacağı təqdirdə 2-ci təsnifat mərhələsində “Arsenal” (Tula), “Səbail” isə Honved (Macarıstan) – Jalgiris (Litva) qarşılaşmasının qalibi ilə üz-üzə gələcək.

“Qəbələ” mübarizəyə ikinci təsnifat mərhələsindən başlayır. “Qəbələ”nin rəqibi “Dinamo” (Tbilisi, Gürcüstan) – “La Fiorita” (San-Marino)/“Enqordani” (Andorra) cütünün qalibi olacaq.*


Bu gün İsveçrədə UEFA Avropa Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinin püşkatma mərasimi keçirilib. Püşkatma mərasimində Azərbaycan “Neftçi”, “Səbail” və Qəbələ” klubları ilə təmsil olunub. 1-ci təsnifat mərhələsində “Neftçi” və “Səbail”in rəqibləri müvafiq olaraq Moldovanın “Speranta” və Rumıniyanın “Universitatya” (Krayova) klublarıdır. “Neftçi” qələbə qazanacağı təqdirdə 2-ci təsnifat mərhələsində “Arsenal” (Tula), “Səbail” isə Honved (Macarıstan) – Jalgiris (Litva) […]


Şərh üçün bağlıdı..


Oxşar fotolar